Akpınar Tesisat
Akpinar Tesisat Telefon
7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz
Akpınar Tesisat
İçeriğe git
Akpınar Tesisat

Hakkımızda

Kuruluşumuz sıhhı tesisat sistemlerinde başta olmak üzere teknik servis hizmeti sunmak amacı ile faaliyete geçmiştir. Sıhhi Tesisat, Cihazla Su Kaçağı Tespiti, Tıkanık Boru Açma, Mutfak Gideri Açma, Banyo Gideri Açma, Lavabo Gideri Açma, Kombi / Doğalgaz Sıhhi Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Petek Kalorifer Temizliği, Hava Tesisatı, Pimaş İçi Görüntüleme olmak üzere teknik destek vermekteyiz.


Kuruluşumuz İçerisinde oluşturduğumuz çalışma stratejisi sayesinde kaliteli, zamanında ve hızlı hizmet anlayışı ile sıhhi tesisat teknolojilerine teknik servis hizmeti sunmaktayız.


Konusunda uzmanlaşmış deneyimli ekibimiz sizlere her türlü kombi hizmetini can güvenliğinize önem vererek tecrübeli bir şekilde yerine getirmektedir.


Sıhhi Tesisat uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir biz bunun bilinciyle sizlere kombi sıhhi tesisat servisi hizmet vermekteyiz.


Misyonumuz
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Vizyonumuz
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
Hizmet Kalitesi

Müşterilerimizin en hızlı ve en uygun fiyat ile sorunlarına çözüm üretmek ve bu çözümleri zamanında yerine getirmek hizmet kalitemizin başlıca unsurlarıdır.
Fırat Boru
E.C.A.
Rothenberger
İçeriğe dön